Državno prvenstvo u gimnastici

Osijek, 6. veljače 2024. - naše gimnastičarke su ostvarile premijerni nastup na školskom državnom prvenstvu. Na natjecanju su nastupile: Karla Korunić, Mila Maček, Marta Kutnjak, Erika Ščerbič i Ana Marija Tkalec, te su osvojile 17. mjesto. Za natjecanje ih je pripremila i vodila trenerica Gabriela Gudelj.

Valja napomenuti da je za plasman ekipe na državno natjecanje zaslužna i Vita Srnec, koja je nastupila na županijskom natjecanju, gdje je naša ekipa osvojila 1. mjesto.

Iako su osvojile 17. mjesto na državnom natjecanju, za naše učenice je ovo veliki uspjeh jer su po prvi puta nastupile na ovako zahtjevnom natjecanju. Neke od njih su tek 1. razred. Sve navedeno daje naslutiti da u budućnosti možemo očekivati još bolje rezultate naših mladih sportašica.

Ovim putem se želimo dodatno zahvaliti Gimnastičkom klubu Nedelišće, bez kojeg ne bi bila moguća organizacija županijskog natjecanja, kao ni sve bolji rezultati naših gimnastičarki. Također hvala i roditeljima djevojčica na razumijevanju i pomoći u realizaciji ovog sportskog uspjeha.

Čestitke svima i radujemo se budućim uspjesima.

objavio: Aleksandar Puklavec   datum: 6. 2. 2024.