Proglašeni najbolji u školskoj godini 2018./2019.

U uvodnome dijelu svečanosti povodom Dana škole ravnatelj Ivica Paić pohvalio je i zahvalio onima koji su se, osim izvrsnim radom i odnosom prema školskim obvezama, istaknuli na još nekom području i tako pokazali iznimno znanje, vještine i sposobnosti.

Priznanja su tako dobile Franka Mesarić i Mia Marie Jalušić koje su sa svojom mentoricom Zorom Hajdarović sudjelovale na državnome Natjecanju u čitanju naglas; Tia Srnec i njezina mentorica Ivana Sokač koje su se plasirale na Međunarodnu jezičnu olimpijadu Hippo – English without borders u Lidu di Jesolo pokraj Venecije; Tonka Đud, Eva Novak, Daria Pongrac, Sebastian Varga, Petar Škvorc i Mara Barbić koji su, vođeni mentoricom Željkom Trupković, na međužupanijskoj smotri projekata GOO predstavili projekt Oprez, škola!; Lea Ceilinger koja je s mentoricom Tamarom Lajtman sudjelovala na državnome Natjecanju iz hrvatskoga jezika i osvojila izvrsno 3. mjesto; Jakov Feher koji je s mentoricom Sanjom Špiranec sudjelovao na državnome Natjecanju iz povijesti; Katja Dania, Larisa Nomo Nemi, Nera Preložnjak i Nera Dolar koje su s učiteljicom Tamarom Lajtman sudjelovale na državnome Natjecanju Čitanjem do zvijezda te pjevački zbor koji je s učiteljem Zvonimirom Hajdarovićem osvojio srebrnu plaketu na 62. Glazbenim svečanostima hrvatske mladeži.

U svijetu sporta istaknuli su se karatisti Vito Ciglarić, Roko Ciglarić, Marko Lepoglavec, Noa Molnar, Vilim Preložnjak, Josip Slukić, Petar Slukić i Vedran Štefulj koje je na ovogodišnjem Otvorenom državnom prvenstvu osnovnih škola u karateu vodio g. Dejan Slukić; muška atletska ekipa učenika 7. i 8. razreda (Roko Farkaš, Miša Podvezanec, Mateo Šegović, Matej Marciuš, Rajan Šartaj, Mateo Flinčec, Luka Treska, Viktor Goričanec i Marko Maslać) te ženska atletska ekipa učenica 5. i 6. razreda (Ana Levanić, Luka Kirić, Iva Krunić, Karina Šarić, Petra Moharić, Ema Topolnjak, Eva Horvat, Rebeka Škvorc, Jana Marčec i Tiana Režek) koje su s voditeljem Aleksandrom Puklavcom sudjelovale na državnom Školskom prvenstvu u atletici.

Najboljim su sportašima u generaciji ovogodišnjih osmaša proglašeni Mia Florijanić i Roko Farkaš.

Pohvaljena je i najčitačica Franka Mesarić, a najboljim su razredima proglašeni 5. a (razrednica Sanja Špiranec) i 8. c (razrednica Iris Bel).

Vrhunac dana i svečanosti ipak je bilo proglašenje učenika generacije. Erik Prepelić, Sebastjan Varga i Franka Vizinger iz 8. a; Mia Marie Jalušić i Nela Perić iz 8. b ; Mateo Flinčec, Marko Maslać i Lana Rušec iz 8. c te Lucija Martinović, Lana Mošmondor i Jakov Feher iz 8. d razreda odabrani su predstavnici najboljih. Najboljom među njima zbog izvrsnih rezultata u učenju i izvršavanju školskih obveza tijekom osmogodišnjega školovanja, predstavljanja škole te promicanja ljudskih vrednota i međuljudskih odnosa proglašena je Lucija Martinović.

Čestitke svima!

objavio: Martina Horvat Kolar   datum: 11. 6. 2019.

« Svibanj 2024 »